Подорож у казку

Найцікавіше поруч.

16 грудня 2016 року студенти підготовчого відділення ФРІС Національного авіаційного університету відвідали Клавдієвську фабрику ялинкових прикрас.
Слухачі ФРІСу з Туреччини, Японії, Монголії, Марокко, Індонезії, Китаю та Азербайджану на власні очі побачили весь процес створення ялинкових прикрас, починаючи від цеху склодувів, де із розжареного скла видувають кульки, і закінчуючи розписом готових кульок.

Окрім того, студентам-іноземцям продемонстрували унікальні прикраси, привезені з Голландії, Канади, Італії та багатьох інших країн із зображеннями картин видатних митців. Були там «картини» Сальвадора Далі, Івана Шишкіна та ін., і, звичайно, кульки від українських митців. Слухачі впізнали зображення видатного поета – Тараса Шевченка.

На кінець екскурсії, студенти-іноземці відвідали магазин ялинкових прикрас, де кожен мав можливість не лише купити кульки, а також і зробити на ній напис із привітанням.