Новий рік крокує планетою

Найцікавіше поруч.

20.01.2017 Факультетом по роботі з іноземними студентами, було організовано святковий захід присвячений ознайомленню іноземців з традиціями новорічного святкування в Україні, в якому прийняли участь слухачі та викладачі підготовчого відділення ФРІС.

Зі словом привітання присутніх виступили проректор з міжнародного співробітництва НАУ Чепіженко В.І. та декан ФРІС Шевченко О. Р. І, звичайно, які новорічні свята рік без доброго Діда Мороза із повною торбиною подарунків.

Слухачі підготовчого відділення ФРІС із захопленням розповідали усім присутнім про особливості святкування Нового року у себе на батьківщині, співали новорічні пісні, вітали усіх присутніх із Новим роком різними мовами.

Після привітань присутніх чекали конкурси та святковий стіл.

Факультет по роботі з іноземними студентами іще раз вітає усіх викладачів, співробітників та студентів НАУ з Новим роком, бажає здоров’я, миру та наснаги у 2017 році.