Дружній візит Посольства Туркменістану

Співпраця.

31.01.2017 Національний авіаційний університет відвідав Перший секретар Посольства Туркменістану в Україні Парахат Какамурадович Раджепов.

Парахат Раджепов зустрівся з проректором з міжнародного співробітництва Валерієм Чепіженко, деканом факультету по роботі з іноземними студентами Ольгою Шевченко, начальником відділу міжнародних зв’язків Вячеславом Тимохіним. Під час зустрічі обговорювалися питання якості навчання іноземних студентів у НАУ і, зокрема, студентів із Туркменістану.

Пан Раджепов після зустрічі з адміністрацією університету провів круглий стіл зі студентами з Туркменістану, у ході якого були висвітлені питання умов їх навчання та проживання, а також зв’язків із Посольством Туркменістану.