Україна в мініатюрі.

Цікаве поруч.

19 жовтня викладачі кафедри філологічних та природничих дисциплін ЦМО НАУ Пазюра Л.В та Новікова О.О. провели екскурсію для слухачів підготовчого відділення до музею "Україна в мініатюрі"

Громадяни Марокко, Китаю, Ірану та Лівії мали змогу познайомитися з багатьма українськими туристичними об'єктами впродовж однієї прогулянки. На території музею представлені в мініатюрі найцікавіші пам'ятки Києва (Андріївська церква, Хрещатик і Майдан Незалежності, Михайлівський монастир,Києво-Печерська Лавра, Будинок з химерами та ін.) та регіонів України (Одеська опера, Чернівецький університет, Лівадійський та Воронцовський палаци, Ластівчине гніздо, Олеський замок, Львівська ратуша та ін.).

Гарний настрій та чудова погода сприяли встановленню дружніх стосунків в інтернаціональний групі.