Красивий Київ.

ЦІкаве поруч.

18 листопада 2017 року для студентів підготовчого факультету (гр. №№ 2, 4, 6, 7) було проведено екскурсію по місту Києву. Студенти побачили історичні та архітектурні пам’ятки: Софію Київську, Володимирський собор, Києво-Печерську лавру, Михайлівський собор, Золоті ворота, Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка та інші історичні об’єкти.

Велику увагу привернув до себе Володимирський собор як діючий храм. Дуже сподобався Театр опери та балету України імені Тараса Шевченко.

Упродовж екскурсії увагу студентів було закцентовано на столичних вишах (Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського, Київський національний медичний університет ім. О. Богомольця, Національний транспортний університет, Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, Міжнародний інститут глибинної психології, Київський національний університет культури та мистецтва, Київський національний університет технологій та дизайну, Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського, Військовий інститут телекомунікацій та інформації та ін.)

Особливо сподобався парк Т. Шевченка, пам’ятник поету та університет Т. Г. Шевченка. Студенти ставили багато питань, цікавилися роботою українських вишів.