Національний авіаційний університет Центр міжнародної освіти

Творчість слухачів підготовчого відділення іноземних громадян

Ми талановиті.

16 лютого 2018 року за активної підтримки Центру культури та мистецтв відбувся святковий концерт, організований Центром міжнародної освіти.
У насиченій програмі слухачі підготовчого відділення іноземних громадян Центру міжнародної освіти презентували свої творчі виступи: співали, грали на музичних інструментах, читали вірші.
Ведучі Єремінайте Вайва (Литва) та Іч Шафрі Аднан (Марокко) знайомили аудиторію з цікавими та маловідомими фактами про країни рідні для виконавців. Концерт відкрив власним віршем Сабрі Мухаммад Ріяд (Палестина).

Фотография Фотография

Слухач з Ірану Аббасі Хамед полонив серця присутніх грою на флейті та синтезаторі; Ельхаурі Умейма (Марокко) зачарувала піснею Майкла Бубле – L.O.V.E..

Фотография Фотография

Зворушили зал Хань Хао (Китай), Бенжеллун Башир та Белкаусі Лахсен (Марокко), Вісам Халдун Салем Джавхер (Йорданія), Каїгусуз Бурак та Каїгусуз Берат (Туреччина), які дуже артистично прочитали вірші видатних поетів.

Фотография

Особливо емоційно прозвучали українська пісня «Повій, вітре, в Україну» С. Руданського у виконанні збірної групи слухачів підготовчого відділення і популярна пісня гурту «Океан Ельзи» «Усе буде добре!» у виконанні Хунь Тхі Чук Ха (В’єтнам), Цай Цзун-Янь та Чан Ші-Куань (Тайвань).

Фотография Фотография

Свято прикрасили тематичні плакати, які власноруч виготовили викладачі та слухачі підготовчого відділення ЦМО. Справжні овації супроводжували кожного учасника цього вечора. Це було здорово! Наші слухачі справді талановиті. Всім учасникам зустрічі бажаємо найліпших оцінок.