Національний авіаційний університет Центр міжнародної освіти

Новини

Про університет

Місцезнаходження: Київ, Україна
Адреса: проспект Комарова, 1
Площа: 0,9 км2
Корпусів: 14
Студентів: 50 000
Іноземцв: 1 200
Дата заснування: 25 серпня 1933
Інститутів: 16
Бібліотечний фонд: 2 600 000 книг
Телефон: +38 (044) 4974105
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційний веб-сайт: www.nau.edu.ua

Загальна інформація
Національний авіаційний університет (НАУ) є найбільшим авіаційним вищим навчальним закладом України, що за свою історію підготував десятки тисяч спеціалістів для 160 країн і продовжує їх підготовку за перспективними спеціальностями, без яких неможливе життя сучасного суспільства.

Структура університету
Національный авіаційний університет складається з 16 інститутів: Інститут інформаційно-діагностичних систем, Аеро-космічний інститут, Інститут електроніки та систем управління, Інститут комп'ютерних технологій, Інститут міського господарства, Інститут економіки та менеджменту, Інститут повітряного і космічного права, Інститут довузівської підготовки, Гуманітарний Інститут, Інститут ICAO, Інститут заочного і дистанційного навчання, Інститут новітніх технологій, Інститут післядипломного навчання, Інститут землеупорядкування та інформаційних технологій, Інститут технологій управління, Інститут міжнародних відносин. До складу університету входять також 2 окремих факультети (Факультет по роботі з іноземними студентами і Факультет військової підготовки), 3 ліцеї, 5 коледжів (Коледж інформаційних технологій, геодезії та землевпорядкування, Промислово-економічний коледж, Слов'янський коледж, Криворізький коледж, Кременчуцький коледж), наукові інститути та підрозділи (НДІ Авіації МОНУ та Мінтранспорту, НДІ Інтегрованих Телекомунікаційних Технологій, НДІ Швидкоплинних процесів, НДІ Дизайну, НДІ "Авіатест", Авіаційно-космічний центр, Аеродинамічний дослідницький комплекс НАУ, Дослідне конструкторське бюро "Буран", Головне підприємство обробки польотної інформаці,ї Тренажерний центр, Український центр авіаційної хіммотології та сертифікації "УЦАХ-СЕПРО").

Складові университету
Навчальний процес забезпечує високо-кваліфікований науково-педагогічний колектив, у складі якого 37 академіків та членів-кореспондентів НАН України, 226 докторів наук, професорів і понад 780 кандидатів наук, доцентів. Територія університету становить 72 га, загальна площа навчальних корпусів – 140 тис. кв. м. У навчальному процесі використо-вуються 70 літаків та вертольотів, 42 авіаційнi двигуни, 3 комплекснi авіаційнi тренажери, 240 бортових систем, моделюючих стендів, понад 3000 сучасних комп'ютерів. Книжковий фонд науково-технічної бібліотеки складає понад 2 600 000 примірників. Університет має єдиний в світі навчальний ангар, навчальний аеродром, радіополігон та полігон авіаційної наземної техніки, аеродинамічний та тренажерний комплекси. Студентське містечко університету це – 11 гуртожитків, їдальня на 1000 місць, інтернет-кафе, студентське “Бістро”, медичний центр, оснащений сучасним діагностично-лікувальним обладнанням, профілакторій, Центр культури і мистецтв із залом на 1500 місць, Центр спорту та здоров'я, на базі якого тренуються збірні команди з багатьох видів спорту, переможці змагань різного рівня. Популярними серед співробітників та студентів є яхт-клуб і гуртки авiамоделювання та дельтапланеризму.

Минуле й сьогодення
Витоки університету починаються в серпні 1933. За час свого існування це освітній заклад дійсно став колискою авіаційних фахівців,які працюють в Україні за її межамиі в 90 країнах світу. Серед них є знамениті учені, підприємці, військові і державні діячі. Вони очолюють авіакомпанії, підприємства, конструкторські бюро, освітні установи, організації в різних галузях. В університеті започатковані потужні наукові школи в галузях управління, механіки, електроніки, електротехніки, матеріалознавства, інформатики та обчислювальної техніки. Їх фундаторами були професор Т. Башта, академіки О. Кухтенко та Г. Пухов, члени-кореспонденти О. Пеньков, Б. Малиновський, професори А. Грохольський, Л. Iльницький та інші. Створені унікальні прилади, системи управління авіаційною та ракетно-космічною технікою, передові технології, і, як підсумок, високий науково-педагогічний потенціал вищого навчального закладу.

У відповідальний і складний період реформування вищої освіти в Україні колектив університету вступив на чолі з ректором — професором В. Бабаком (нині член-кореспондент НАН України). Під його керівництвом розроблена концепція розвитку вищого навчального закладу, яка швидкими темпами втілюється в життя. Враховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності та вагомий внесок у розвиток національної вищої освіти і науки, Указом Президента України Л. Кучми у вересні 2000 року університету надано статус національного.

Наша історія

2000 Національний авіаційний університет
1994 Київський міжнародний університет цивільної авіації
1965 Київський інститут інженерів цивільної авіації
1947 Київський інститут цивільного повітряного флоту
1933 Київський авіаційний інститут
1898 Механічний факультет Київського політехнічного інституту

VIVERE! CREARE! VINCERE!