Національний авіаційний університет Центр міжнародної освіти

Новини

Студентське життя

Студентське містечко університету включає 11 комфортабельних гуртожитків, їдальню на 1000 місць, Інтернет-кафе, медичний центр, більярдний клуб «Авіатор». Іноземному студентові надається місце в гуртожиток за додаткову плату. З цією метою укладається окремий контракт. Вартість проживання в гуртожитку залежить від умов комфортності і становить приблизно від 60 до 200 $ США на місяць. 

Помірні витрати, пов'язані з харчуванням, транспортом тощо, в м.Києві не перевищують 350 $ США на місяць. 

Велика увага в Національному авіаційному університеті приділяється організації дозвілля студентів. Студії Центру культури і мистецтв, секції Центру спорту і здоров'я, яхт-клуб, секції авіамоделювання та дельтапланеризму забезпечують можливість всебічного творчого розвитку особистості. Викладачі університету постійно проводять культурно-просвітницьку роботу, спрямовану на ознайомлення іноземного студента з Україною, її історією та культурною спадщиною. Організовуються екскурсії як по музеях м.Києва (Києво-Печерська Лавра, Софіївський собор, музей народного промислу в Пирогово, музей авіації і т.д.), так і по інших містах України, серед яких Львів, Одеса, Кам'янець-Подільський, Чернігів , Крим і т.д. 

Іноземні студенти мають можливість брати участь у різних конкурсах, фестивалях та концертах, які проводяться як в рамках університету, так і факультету по роботі з іноземними студентами. Серед найбільш популярних - конкурси «Міс НАУ» та «Містер НАУ», чемпіонат університету з різних видів спорту, фестивалі «Березневі паростки» і «Студентська весна», «Давайте познайомимося», концерти до національних свят різних країн.