Національний авіаційний університет Центр міжнародної освіти

Новини

Випускники

 
Ганна Терепа (Молдова)
Факультет економіки і підприємництва - 2012 р.
 
З гордістю можу сказати, що я закінчила Національний авіаційний університет в місті-герої Києві!!!
В короткому повідомленні не передати всі мої моменти університетського буття ;) Це був новий виток мого життя життя. Нові відчуття і нові досягнення! Я впевнена, кожен студент з легкістю може написати невелику книгу про це...
Є що згадати і, як кажуть, "дітям розповісти"!
Хочу подякувати всьому ФРІСу - я з величезним задоволенням кожен раз піднімалася на наш 5 поверх ))
Пишаюся, що я ваша вихованка!!!
 
Хуліо Антоніо Еспіноза Торрес (Перу)
Факультет літальних апаратів - 2013 р.
Поїхати в Україну, щоб вчитися - один з найскладніших виборів в моєму житті. Поїхати в країну, де розмовляють іншою мовою, інші традиції і зовсім інша погода (холодно)... Але я зробив вибір. І тепер знаю - він був вірним.
Після закінчення університету зміг легко у себе в Перу влаштуватися на роботу за фахом, працював з вертольотами Ми-171, Ми-8МТВ-1, пройшов стажування в різних цехах (двигунів, трансмісії, гідравліки ...), їздив на точки (у нас вони в джунглях;)) ремонтувати вертольоти. Зараз працюю вже на іншій фірмі (теж з російськими вертольотами), але вже в іншій країні. Робота подобається!!!
Навчання в Україні змінило напрямок мого життя, дало мені великий досвід, що допомагає мені сьогодні і в роботі і в особистому житті.
А ще, у фірмах на яких працював і працюю, начальники різних відділів закінчили НАУ !!! От і думайте. ;)
 
 
Зебунісо Мухаммадієва (Узбекистан)
Інститут міжнародних відносин - 2015 р.
 
БАХТЛИ КУН!!! Биз интилдик, кутдик,она тупрокни согиндик, йигладик кулдик. Кокилдик, адашдик, йикилдик, турдик, Илм беришди, силталашди, жазолашди, Аммо сев шди.... Бизни деб хавотирда-кайгуришди, ва хамма вакт тушунишди.... Бу ерда хамма нарса биз учун эди! Бизнинг иккинчи уйимиз, иккинчи маконимиз. Биз диплом устида ишладик- энди деса диплом биз учун ишласин!!! Гуллаб-яшна, ва факат ЯХШИЛИК булсин!!! Багрингда факатгина, кувонч бонглари урилсин! Энг кувончли кулгу Украин халкида булсин, Ва бу менгача эшитилсин...
Эшитиб чукууур нафас олиб сен учун шодланай!!!
МЕН ХАММАСИ УЧУН БУ МИЛЛАТ, ВА БУ МАКОНДАН МИННАТДОРМАН!!!
Менга куп нарсани ургатишди, ва куп нарсани узгартиришди!